Молимо вас користите овај идентификатор за цитирање или овај линк до ове ставке:
https://scidar.kg.ac.rs/handle/123456789/9303| Назив: | A congruence relation for wiener and szeged indices |
| Аутори: | Gutman, Ivan Xu K. Liu M. |
| Датум издавања: | 2015 |
| Сажетак: | © 2015, University of Nis. All Rights Reserved. Inarecentpaper[H.Lin,MATCHCommunicationsinMathematicalandinComputerChemistry 70 (2013) 575–582], a congruence relation for Wiener indices of a class of trees was reported. We now show that Lin’s congruence is a special case of a much more general result. |
| URI: | https://scidar.kg.ac.rs/handle/123456789/9303 |
| Тип: | article |
| DOI: | 10.2298/FIL1505081G |
| ISSN: | 0354-5180 |
| SCOPUS: | 2-s2.0-84929258002 |
| Налази се у колекцијама: | Faculty of Science, Kragujevac |
Датотеке у овој ставци:
| Датотека | Опис | Величина | Формат | |
|---|---|---|---|---|
| 10.2298-FIL1505081G.pdf | 212.67 kB | Adobe PDF | ![]() Погледајте |
Ова ставка је заштићена лиценцом Креативне заједнице


