Молимо вас користите овај идентификатор за цитирање или овај линк до ове ставке:
https://scidar.kg.ac.rs/handle/123456789/9303
Пун извештај метаподатака
Поље DC-а | Вредност | Језик |
---|---|---|
dc.rights.license | openAccess | - |
dc.contributor.author | Gutman, Ivan | - |
dc.contributor.author | Xu K. | - |
dc.contributor.author | Liu M. | - |
dc.date.accessioned | 2020-09-19T17:58:19Z | - |
dc.date.available | 2020-09-19T17:58:19Z | - |
dc.date.issued | 2015 | - |
dc.identifier.issn | 0354-5180 | - |
dc.identifier.uri | https://scidar.kg.ac.rs/handle/123456789/9303 | - |
dc.description.abstract | © 2015, University of Nis. All Rights Reserved. Inarecentpaper[H.Lin,MATCHCommunicationsinMathematicalandinComputerChemistry 70 (2013) 575–582], a congruence relation for Wiener indices of a class of trees was reported. We now show that Lin’s congruence is a special case of a much more general result. | - |
dc.rights | info:eu-repo/semantics/openAccess | - |
dc.rights.uri | https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/4.0/ | - |
dc.source | Filomat | - |
dc.title | A congruence relation for wiener and szeged indices | - |
dc.type | article | - |
dc.identifier.doi | 10.2298/FIL1505081G | - |
dc.identifier.scopus | 2-s2.0-84929258002 | - |
Налази се у колекцијама: | Faculty of Science, Kragujevac |
Датотеке у овој ставци:
Датотека | Опис | Величина | Формат | |
---|---|---|---|---|
10.2298-FIL1505081G.pdf | 212.67 kB | Adobe PDF | ![]() Погледајте |
Ова ставка је заштићена лиценцом Креативне заједнице